Jestem


Cześć!

Na pytanie kim jestem można wiele powiedzieć: że zwariowana, że roztrzepana, że bałaganiara... Emm... Chyba nie to miałam pisać :D 

Przede wszystkim jestem pedagogiem, a przynajmniej staram się :D Dyplom bronię w czerwcu (więc się módlcie za mnie!), więc oficjalnie jeszcze nie jestem. Jednak na co dzień  staram się tak o sobie myśleć. Sama siebie wychowywać, co jest trudną sztuką. 

Jestem ziołowym samoukiem (choć może kiedyś pójdę na studia?). Zioła są moją pasją odkąd pamiętam - chociaż przełomem była 4 klasa podstawówki, kiedy na przyrodę musiałam wykonać zielnik. Wtedy zapragnęłam więcej wiedzieć o roślinach. Nie wiem skąd, ale wiedziałam, że rośliny mają swoje właściwościowi, że leczą. 


Jestem muzykiem. Choć to za dużo powiedziane. Ale...
Muzyka nie daje mi spokoju odkąd pamiętam. Uwielbiam wszystko: śpiewać, grać na instrumentach, tańczyć.

Śpiewam w cudownym chórze Gospel Life. Chórze pełen mocy, energii i radości!
Gram. Moim ukochanym instrumentem jest flet boczny, gram od 4 roku życia. Choć ta muzyka jest zarezerwowana tylko dla moich najbliższych.
Tańczę. Wszyscy, którzy widzieli, mówią mi, że pięknie tańczę. Moja mama mówiła, że tańczyłam zanim umiałam chodzić. Muzyka wypełnia całą mnie!


Wierzę w Boga. To drogą która wybrałam. To moja droga walki. 
I z całą pewnością mogę powiedzieć, że Jestem przyjaciółką Pana Boga i że On jest moim najlepszym Przyjacielem

To wszystko na co składa się moje ja jest ściśle związane z moją rodziną. Pochodzę z rodziny nauczycielsko - rolniczej. Wychowałam się z malutkiej, cudownej wsi pod Wrocławiem.
Po mojej mamie otrzymałam wrażliwość, kolor oczu i wiarę. Dała mi ona fundament, dzięki temu że mnie ochrzciła i wychowała w duchu chrześcijańskim. Po mojej babci, otrzymałam wygląd, wzrost i zamiłowanie do ziół.
A po kim mam miłość do muzyki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz